Salony W Stylu Industrialnym: Surowość Z Przymrużeniem Oka
b9 S5a z9d acd c30 oa0 w9d a26 n03 y79 cd c5a z9d af3 s79 cd c5a z03 y39 t9d a26 n2f i9d a76 : 2 min. (294 f3 s8e ł85 óa0 w)

Salony w stylu industrialnym to obecnie jeden z najmodniejszych trendów w aranżacji wnętrz. Tak czy inaczej charakteryzują się one przede wszystkim surowością, minimalizmem i prostotą. Mimo że to miejsca, w których dominują betonowe ściany, ceglane elewacje i rury instalacyjne, które stanowią nieoczywisty element dekoracyjny.

Salony w stylu industrialnym to jeden z najbardziej charakterystycznych i odważnych trendów wystroju wnętrz. Wprawdzie surowość w połączeniu z oryginalnymi detalami nadaje pomieszczeniom niepowtarzalny charakter. Mimo że styl ten wywodzi się z fabryk i magazynów, można jak najbardziej go dostosować do różnych przestrzeni, również mieszkalnych.

Jestem projektantem wnętrz i od wielu lat mam przyjemność pracować z klientami, którzy zakochali się w stylu industrialnym. Pomimo że często słyszę, że ich celem jest stworzenie ciekawej i nieoczywistej przestrzeni, a surowość tego stylu idealnie wpisuje się w ich oczekiwania. Przy projektowaniu salonu w stylu industrialnym ważne jest, aby de facto zachować balans między surowością a przytulnością. Tak czy siak jeżeli wszystko byłoby zbyt chłodne i surowe, salon stałby się mroczny i nieprzyjemny. Bądź co bądź dlatego warto dodać kilka ciepłych elementów, jak na przykład drewniane meble czy miękkie tekstylia. Tym niemiej dzięki temu surowość zostaje złagodzona, a przestrzeń staje się bardziej przyjazna dla mieszkańców i gości.

Praktykujący esteta, który od lat zafascynowany jest stylem industrialnym, nie pewnie może nie docenić surowości, jaka stoi za tym designem. Jednak, jak każdy właściciel salonu w stylu industrialnym, doskonale zdaje sobie sprawę, że surowość ta naturalnie może być nieco przytłaczająca dla niektórych klientów. Mimo że i tu z pomocą przychodzi subtelne przymrużenie oka, które idealnie komponuje się z surową estetyką ścian z cegieł czy stali. Mimo że to właśnie dzięki temu, surowość industrialnych salonów staje się bardziej przystępna i przyjazna dla każdego gościa.

a6 R6a ec7 k5c l9d a76 m9d a76 : raftel.com.pl
a6 R6a ec7 k5c l9d a76 m9d a76 : manhattanmoda.pl
Menu główne

Copyright © 2024 Łazienki - Kuchnie - Salony All Rights Reserved.